Fotografia ślubna Częstochowa - wkraczam w nowy rejon!

Fotografia ślubna Częstochowa

Przyszła długo wyczekiwana pora pożegnać się z centralną Polską. Od dziś moim domem jest niewielka miejscowość Aleksandria Pierwsza pod Częstochową. Dlatego też to właśnie i moja fotografia ślubna wita się z Częstochową.

Za sobą mam już sesję poślubną na Jurze, która była totalną miazgą, sesję narzeczeńską na skale zakochańców w Mstowie i zimowy ślub w Częstochowie. I jestem mega podekscytowana tym, jak piękne rejony będę miała tuż za rogiem. Miejsc na sesje nie zabraknie!

sesja poślubna na jurze

sesja poślubna na jurze

Ślub Anety i Marcina odbył się w wyjątkowo klimatycznym (czytaj ciemnym :D) kościele, Parafii Rektorackiej pw. Majświętszego Imienia Maryi. Może i warunki oświetleniowe nie należą do najłatwiejszych, ale za to w takich miejscach powstają tajemnicze i klimatyczne zdjęcia ślubne. Częstochowa może się pochwalić wieloma takimi miejscami z potencjałem. Po mszy świętej wystarczyło przejść kilka kroków, aby dotrzeć do sali weselnej Hotel Mercure Częstochowa. Niewielka sala okazała się idealna na niewielkie wesele. Aneta i Marcin zadbali o każdy szczegół. Było naprawdę cudnie!

ślub parafia rektoracka

ślub parafia rektoracka

wesele Mercure Częstochowa

wesele Mercure Częstochowa

wesele Mercure Częstochowa

Mam nadzieję, że moja fotografia ślubna Częstochowa przyjmie się na nowym terenie. W końcu w zdjęcia wkładam całe serce :) Zatem komu z Częstochowy i okolic potrzebny fotograf ślubny, zgłaszam się w gotowości :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz