Podziękowania dla rodziców. Jaki prezent wybrać?

Podziękowania dla rodziców to jeden z bardziej wzruszających momentów podczas wesela. Zazwyczaj uwieńczony specjalnymi podarunkami i wspólnym tańcem. Wiele Par ma jednak problem z prezentem dla rodziców. Co zatem wybrać, żeby wszyscy byli zadowoleni?

pomysły na podziękowania dla rodziców, wesele

Opcji na prezent dla rodziców jest naprawdę sporo. Wiele osób decyduje się na kosz rozmaitości, biżuterię, czy po prostu bukiet kwiatów. Ci, którym pieniędzy nie brakuje, fundują rodzicom wycieczkę, czy pobyt w spa. Nie będę się rozpisywać o konkretnych prezentach, bo pomysłów jest tak wiele, jak Par zastanawiających się co podarować rodzicom. Są różne gusta i upodobania i to Wy najlepiej wiecie, jacy są Wasi rodzice.

Według mnie jednak, najważniejsze jest nie to, jak duży i drogi będzie prezent. Liczy się gest i szczere uczucia. Jako fotograf ślubny widziałam wiele wesel. I z obserwacji mogę Wam powiedzieć, że najbardziej cieszą te kreatywne"prezenty" prosto od Was. Nie drogi łańcuszek, a sentymentalny film wyświetlany na rzutniku. Nie kosz słodkości, a album ze zdjęciami. Na swoim ślubie, do tej okazji, wykorzystałam umiejętność układania wierszy. I tak napisałam rymowaną bajkę o naszym rodzinnym życiu. Uwierzcie mi, że ubaw mieli nie tylko rodzice, ale cała sala. Łzy wzruszenia przeplatały się z salwami śmiechu. Do tego podarowaliśmy rodzicom drewniane albumy ze zdjęciami. To był strzał w dziesiątkę.

Jeśli zatem macie jakiś talent, wykorzystajcie go! Umiecie śpiewać? Zaśpiewajcie piosenkę dedykowaną rodzicom. Umiecie pisać? Ułóżcie wiersz, który wzruszy i rozśmieszy całą salę. Umiecie grać na skrzypcach? Zagrajcie rodzicom jakiś utwór. A może macie talent do malowania? Dobrym pomysłem będzie obraz. Dobrze czujecie się przed kamerą? Nagrajcie film z podziękowaniami dla rodziców. Wcześniej zapytajcie właściciela sali, czy dostępny jest sprzęt, dzięki któremu wyświetlicie film. A kiedy już się uda, rozłożycie na łopatki wszystkich gości :)
\
Życzę Wam zatem kreatywności i genialnych pomysłów! :)

Jeśli poszukujecie fotografa ślubnego Częstochowa lub okolice, piszcie śmiało na wnuk.photo@gmail.com. Razem wyczarujemy coś pięknego! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz