Jakie atrakcje dla dzieci na wesele?

Jeśli na Waszym weselu pojawi się grupa maluchów, zdecydowanie warto zadbać o to, żeby i one dobrze bawiły się w tym dniu. W końcu to też Wasi goście. No i wreszcie, jeśli dobrze zaplanujecie atrakcje dla dzieci na weselu, ich rodzice będą mogli w pełni korzystać z uroków Waszego wesela. Zatem jakie atrakcje dla dzieci na wesele wybrać?

Znudzone dzieci, to marudne dzieci. A przecież nie chcemy mieć na swoim weselu zirytowanych rodziców, którzy tylko biegają wokół maluchów starając się zapewnić im rozrywkę. Ci najmłodsi najczęściej zostają w domu z opiekunem bądź ich rodzice wcześniej zbierają się do domów. Co jeśli jednak na Waszym weselu pojawi się grupka nieco starszych maluchów? Jest wiele atrakcji dla dzieci na weselu, które urozmaicą nie tylko czas najmłodszym.

Jakie atrakcje dla dzieci na wesele?

Zdecydowanie warto zastanowić się nad wynajęciem animatora na czas wesela. Albo po prostu opiekunki do dzieci. Koszt wynajęcia profesjonalnych animatorów waha się od 100 zł do nawet 1000 zł. Wszystko zależy od tego na jak długo potrzebujemy opieki, ile osób jest zaangażowanych w animacje i jakie atrakcje chcemy dzieciom zapewnić. Może to być po prostu pani, która zaopiekuje się dziećmi, wspólnie z nimi pogra w gry, porysuje, czy potańczy. Możemy jednak zamówić pełny pakiet animacji z magikiem, klaunem, szczudlarzem, watą cukrową i dmuchanym zamkiem. Opcji dostępnych na rynku jest naprawdę wiele.

Jakie atrakcje dla dzieci na wesele?

Co jeśli jednak nie chcecie wydawać majątku na atrakcje? Na sali weselnej powinien być przeznaczony specjalny kącik, gdzie dzieci będą mogły się zająć sobą. Tam na stolikach pozostawcie kredki, kolorowanki, wycinanki itp. Możecie poprosić animatorkę, aby np. stworzyła z dziećmi laurki z życzeniami dla Pary Młodej. Dla Was będzie to fajna pamiątka, dla dzieci niezła frajda. Warto ozdobić to miejsce kolorowymi balonami, serpentynami, a na stole postawić słodkie przekąski. Dzieci mogą też w tajemnicy przed gośćmi przygotować krótkie przedstawienie, które potem zaprezentują na sali. Tym sposobem macie nie tylko dzieci zajęte na kilka godzin, ale i śmieszną atrakcję dla wszystkich przybyłych gości.

Jakie atrakcje dla dzieci na wesele?

Dzieci mogą też uczestniczyć we wspólnej zabawie z dorosłymi na sali weselnej. Wystarczy, że animator wraz z dj/zespołem wszystko zainicjują. Może to być wspólne karaoke, konkurs tańca, poszukiwania ukrytych niespodzianek i wiele innych.

Jakie atrakcje dla dzieci na wesele?

Podsumowując, opcji jest naprawdę sporo i nie wszystkie wiążą się w wydawaniem kroci. Zdecydowanie jednak dobrze jest zaopatrzyć się w osobę, która zajmie się dziećmi, podczas gdy ich rodzice będą mogli wspólnie z Wami przeżywać Wasz ślub.

Jakie atrakcje dla dzieci na wesele?

Jeśli poszukujecie fotografa ślubnego Częstochowa lub okolice, piszcie śmiało na wnuk.photo@gmail.com. Razem wyczarujemy coś pięknego! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz