Antytrendy ślubne. Czyli co jest modne w 2020

Co rok, to nowe trendy. Pamiętacie jeszcze przaśne zdjęcia w sepii na snopku siana? Teraz wydają się śmieszne, ale kilka lat temu były hitem. Tak jak dziś zdjęcie z zimnymi ogniami, o których jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał. Zatem jakie będą trendy ślubne w 2020 roku? Zobaczcie co sugerują wedding planerzy.Seta, meta, galareta odpadają. Typowe polskie wesele, to stoły od wejścia zastawione kolorowymi przystawkami. I tak stoją one zazwyczaj całą noc, bo przecież co chwila wjeżdża ciepłe danie. W tym roku wedding planerzy sugerują, aby zrezygnować z przystawek, bo jak mówią, niszczą one misternie skomponowaną dekorację stołu. A do tego i tak nikt ich zazwyczaj nie je. Proponuje się więc, aby na stole pojawiały się stopniowo 4 główne dania. Niech przystawki będą elementem, który wjeżdża po pierwszym obiedzie.

Martwicie się, jak ozdobić krzesła na przyjęcie weselne? W tym roku ten problem wam odpada. Bo najlepszym rozwiązaniem będzie ... brak zdobień. Białe pokrowce i kokardy odpadają. Głównym argumentem jest wielokrotność ich użytkowania. Przez co pokrowce są często mało estetyczne. A idealne ich wyprasowanie też nie jest najłatwiejsze. Zatem prostota jest w modzie. 

Kolejnym elementem są kwiaty. Choć wydaje mi się, że nie jest to nowy trend. W modzie są świeże kwiaty. Te sztuczne to zdecydowanie opcja passe. I choć trzeba się liczyć z większym kosztem udekorowania sali, czy kościoła prawdziwymi kwiatami, zdecydowanie warto. Dodają elegancji i świeżości. A jeśli ta opcja zbytnio przekracza wasz budżet, zawsze można udekorować stoły świecami! Te nadają świetnego klimatu imprezie. Zwłaszcza w stylu boho.

No właśnie. A co ze stylem wesela? Boho, retro, glamour? Tak naprawdę, nie ma jednego określonego stylu wesela, które będzie wyjątkowo modne w 2020. Styl zależy tylko i wyłącznie od Pary Młodej i tego co lubią. Jedni nie wyobrażają sobie wesela w stylu glamour, a inni uważają, że przyjęcie w retro stodole to obciach. Zatem ile par, tyle stylów.

W przypadku stroju Pary Młodej też niewiele się zmieniło. Mimo że Panny Młode są często coraz odważniej ubrane i bawią się kolorem, dalej odcienie bieli i ecru królują. A u Panów ciemnogranatowy garnitur to strzał w dziesiątkę. 

W tym roku zdecydowanie odchodzimy od rozwiązań nie-eko. Zatem warto zrezygnować z balonów, plastikowych słomek, a confetti zamienić na naturalne płatki róż. 

I tak to wygląda w 2020 roku. Oczywiście nikt nie każe Wam iść za trendami. Jeśli Pan Młody wymarzył sobie czarny garnitur, a Wasze stoły będą zastawione przystawkami, nikt Wam głowy nie ukręci :) Każdy decyduje o swoim ślubie sam. I to dla Was ma być idealny dzień. Czy to z trendami, czy bez.

Jeśli poszukujecie fotografa ślubnego Częstochowa lub okolice, piszcie śmiało na wnuk.photo@gmail.com. Razem wyczarujemy coś pięknego! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz