Las - najlepsze miejsce na jesienną sesję poślubną!

Dlaczego jesień to jeden z najlepszych momentów na sesje zdjęciowe? Bo żadna inna pora roku nie jest tak kolorowa! Złota, polska jesień to idealny moment na zabawę kolorem i światłem. A poniżej kilka kadrów z, jak się okazało, ostatniego tak pięknego i ciepłego weekendu jesiennego.

Asi i Rafałowi towarzyszyłam w dniu ślubu jeszcze w wakacje. Mega pozytywna para, roztańczeni goście, dopracowane detale no i mój studencki Toruń. Połączenie idealne. A sesja poślubna? To było spotkanie jak ze starymi znajomymi. W świetnej atmosferze i na luzie.

Na październikową sesję wybraliśmy wspólnie las. Las Piwnicki to rezerwat przyrody, położony tuż pod Toruniem.. Dziki i urozmaicony. Do tego pogoda idealna. Ciepłe, promienie słońca przechodzące przez kolorowe liście. No ideolo! I para, która, jak się okazało, była gotowa na wszystko :D A efekty naszej pracy były naprawdę świetne! Zresztą zobaczcie sami!
Dlatego jeśli planujecie sesję poślubną jesienią, zdecydowanie polecam wykorzystać to, co oferuje nam natura - piękne kolory i miękkie światło. I pamiętajcie, że jesień, to także idealny moment na sesje rodzinne, narzeczeńskie i wszystkie inne!


TAKA SYTUACJA! Szukacie fotografa ślubnego nie za milion monet? Przygotowałam dla Was jeden PEŁEN pakiet w cenie 2550 zł. A sesję poślubną dorzucam gratis! Po szczegóły piszcie na wnuk.photo@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz